Połącz spacery i letnią beztroskę z aktywnym wypoczynkiem z psem pracującym w terapii, w magicznym miejscu jakim jest Jamna.
W programie:
Rally - o w terapii dzieci i młodzieży
Nosework w dogoterapii, czyli stymulacja zmysłowa
Aportowanie i przynoszenie przedmiotów
Tropienie użytkowe i poszukiwanie przedmiotów,czyli jak zrelaksować psa terapeutycznego
Dogfitness dla psa pracującego
Warsztaty dla dogoterapeuty: Terapia z psem dla dziecka z zaburzeniami w zachowaniu?
Treningowe zawody Rally - o wg regulaminu Rally Obedience Polska.
W planie rajd dogtrekkingowy, kąpiele w Dunajcu, psie pogaduchy i ... wspólne biesiadowania:)

Zajęcia prowadzi Katarzyna Chrobak, instruktor szkolenia psów, instruktor rally-o, zoopsycholog, dogoterapeuta, terapeuta behawioralny; z psami Iskrą i Frajdą zdobyła certyfikaty psów ratownictwa wodnego, terapeutycznych, tropowców, psa towarzyszącego, uczestniczyła w zawodach dummy, retrieverów, working testach, rally obedience, obedience, psa towarzyszącego, top speed dog... Od 6 lat organizuje zawody Rally Obedience w Tarnowie, w trakcie aplikacji na sędziego Rally o.

http://www.jamna.eu/

Koszt: zł dla przewodnika z psem, w cenę wliczony jest nocleg (+300 zł w pokoju jednoosobowym), wyżywienie (3 posiłki dziennie), treningi szkoleniowe, osoba towarzysząca bez psa  zł (możliwość treningu z psem instruktora), towarzyszące dzieci do lat dziesięciu zł. Osoby nieletnie muszą być pod opieką osoby pełnoletniej podczas trwania obozu.

Rezerwacja:
Tel. 606406110 po 19,00
Info@ztarninowego.pl
Warunkiem uczestnictwa w obozie z psem na Jamnej organizowanym przez Z Tarninowego Wzgórza Katarzyna Chrobak jest: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, przesłanie dowodu wpłaty zadatku  zł, całość opłaty do 30.06.2018r.

© -2018 ztarninowego.pl. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio